www.cvonline.hu

Adminisztratív diákmunka

Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 1045494

Feladatok:

  • Adminisztratív feladatok ellátása (iratok felfűzése, rendezése

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti legalább 2 nap vállalása
  • Jó kommunikációs készség

Juttatások:
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Bruttó 774 Ft/óra

  • Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzod, leveled tárgya legyen: PWC-AD!

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Budapest V. kerület Munkaidő: Hétfőtől péntekig munkaidő: 8-16 óráig rugalmas beosztásban