www.cvonline.hu

Adminisztratív diákmunka marketing területen

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 869231

Feladatok:
  • Adatrögzítés,
  • kérdőív feldolgozás és értelmezés.
Elvárások:
  • Aktív nappali tagozatos jogviszony,
  • Erős Office (elsősorban Excel) ismeret,
  • Releváns tapasztalat (marketing és vagy közvélemény kutatás területén).
Amit kínálunk:
  • Fizetés: Bruttó 655 Ft/óra
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: Heti minimum 20-0-30 óra, (hétfőtől péntekig) 08:00-17:00 óra között
Kapcsolat:
Amennyiben érdekel a pozíció, küldd el önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése email címre, jelentkezésed tárgya legyen UP-MAR.