www.cvonline.hu

Adminisztratív diákmunka biztosítási területre

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 905712

Feladatok:
  • Beérkező levelek bontása, pecsételése, szortírozása,
  • iratkezelési osztály napi munkafolyamatának támogatása,
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása.
Elvárások:
  • AKTÍV NAPPALIS tanulmányok,
  • haladó szintű MS OFFICE ismeretek,
  • precizitás, következetesség,
  • heti 40 óra vállalása.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • heti 40 óra, hétfőtől-péntekig 8:00-16:30-ig
  • határozott idejű munka 2015.02.23.-2015.03.20.-ig
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest VI. kerület
Kapcsolat:
Fényképes önéletrajzod várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre, leveled tárgya legyen ING-IRAT.