www.cvonline.hu
Adminisztratív asszisztens
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.04.26.
Jelentkezési határidő: 2014.04.30.
Hirdetés azonosító: 756148
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Multinacionális ügyfelünk kintlevőségkezeléssel foglalkozó csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
- Az egyes partnerektől beérkező Excel táblák rendszerezése
- Egységes Excel adatbázis építése különböző forrásokból
- Alkalmanként telefonos kapcsolattartás a partnerekkel

Határozott idő: 1 hónap

Követelmények
Elvárások:
- Középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
- Adminisztrációs munkakörben szerzett minimum egy éves tapasztalat
- Magabiztos, rutinos, gyors Excel ismeret (szűrő, függvények,Pivot)

Előny:
- Angol nyelvtudás
- Gyors és gépírói ismeret