www.cvonline.hu

Adminisztratív asszisztens

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 1169672
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Vezető és felsővezetői asszisztens részére nyújtott teljes körű szakmai és adminisztrációs támogatás, valamint a szervezeti egység teljes körű asszisztenciájának ellátása.

Feladatkör, felelősségek:

Feladatok:

• Teljes körű szakmai és adminisztrációs támogatás felsővezető, illetve elsővezetői asszisztens részére, valamint a szervezeti egység teljes körű asszisztenciájának ellátása

• Dokumentációk/levelezések (elektronikus is) kezelése, iktatása nyilvántartása, irattárazása, archiválása

• Munkaterületéhez kapcsolódó témákban prezentációk, táblázatok készítése .

• Szerződések, számlák nyilvántartása

• Vállalaton belüli és kívülről érkező írásbeli és szóbeli megkeresések fogadása, koordinálása angol nyelven is

• Időpont egyeztetés, megbeszélések, értekezletek szervezése, határidők figyelemmel kísérése

• Szervezeti egysége munkavállalói részére munkaidő, szabadság, havi munkaidő jelentések, táppénzes igazolások ügyintézésének koordinálása.

• A szervezeti egység utaztatással kapcsolatos adminisztratív feladatainak ellátása/irányítása

• Irodai eszközöket, anyagokat beszerzése

• Rendezvények lebonyolításának koordinálása, irányítása

• Belépési engedélyekkel kapcsolatos teendők ellátása

Munkaidő: 7 órás részmunkaidő (preferáltan : 11.00-18.00 vagy 12.00-19.00, illetve 10.00-17.00)

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

• Legalább néhány év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

• Minimum erős középfokú angol nyelvtudás

• Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Power Point)

• Kiváló koordináló-, szervező-, irányítókészség

• Önállóság, megbízhatóság

• Kiváló kommunikációs • és együttműködési készség

• Pontos, precíz helyesírás

Nyelvtudás:

Minimum erős középfokú angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk Magyarország és Közép-Kelet-Európa egyik meghatározó gyógyszergyára, tevékenységük a gyógyszergyártás minden területére kiterjed a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és készgyógyszer-gyártáson át a kereskedelemig.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes fizetés

• Laptop, mobiltelefon

• Cafeteria

• 13.havi fizetés

• Vállalati bölcsőde és óvoda

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.