www.cvonline.hu

Adminisztráció/Ügyfélszolgálati asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 1027068
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Ezúttal Miskolcon lévő céghez várjuk jelentkezésedet.

Feladatok:

  • irodai adminisztrációs feladatok ellátása
  • ügyfelek tájékoztatása
  • általános ügyfélszolgálati teendők

Elvárások:

  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • hosszabb távú ráérés
  • legalább heti 4- 5 munkanap vállalása
  • ügyfélorientált szemlélet
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség
  • ápolt, igényes mgjelenés

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 9:00 - 17:30, minimum heti 4 - 5 nap vállalása kötelező

Előnyt jelent:

  • folyamatban lévő főiskolai vagy egyetemi tanulmányok
  • korábbi ügyfélszolgálatos és/vagy telekommunikációs területen szerzett tapasztalat
  • 2016. februártól kevés óra vagy egyéni tanrend
  • B kategóriás jogosítvány és autó

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség
  • igényes munkahelyi környezet
  • bruttó 800 Ft-os órabér

  • Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!
  • Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Jássz velünk ismét!

Dolgozz nálunk minél többet 2015. november 1. és 2016. január 31. között és a kitartó munkádért megjutalmazunk! Részletek: Link megjelenítése.