www.cvonline.hu

Adminisztrációs ügyintéző

  • A hirdetés 920 napja lejárt

    A KIKA a lakberendezés meghatározó vállalkozásaként Magyarországon is sikeresen működik 6 áruházzal.

A cég folyamatos fejlődésének biztosításához keresünk pécsi áruházunkba

Adminisztráció/Vevőszolgálat/Pénztár területre

munkatársat

(teljes munkaidőben)

Feladatok:

  • Vevők szakszerű kiszolgálása
  • Komplex irodai feladatok ellátása (reklamáció, irodai adminisztráció, raktárirodai és pénztári feladatok)
  • A területi munkafolyamatok alapos és naprakész ismerete

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (kereskedelmi, vagy pénzügyi)
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, Outlook)
  • Aktív angol, német nyelvtudás (szóban, írásban)
  • Kiváló adminisztrációs, operatív készség, dinamikus személyiség
  • Kiváló kommunikációs, koncentrációs, empatikus, szervezési és együttműködési készség
  • Megoldás orientáltság, jó stressz-tűrés, határozottság, önállóság
  • Vevőközpontú gondolkodás, türelmesség, segítőkészség, tisztelettudó magatartás, dinamikus személyiség

Amit nyújtunk:

  • Nemzetközi versenyképes kereskedelmi és munkahelyi környezet
  • A piac egyik vezető cégének kapcsolatrendszere, hírneve
  • Fiatalos környezet, csapatszellem

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük az alább megadott elérhetőségek egyikére küldje el magyar nyelvű Önéletrajzát részünkre 2014. július 13-ig.

Az önéletrajz beérkezésétől számított 2 héten belül felvesszük a kapcsolatot azokkal a pályázókkal, akik a kiírásban szereplő elvárásoknak megfelelnek. Ha 2 héten belül nem érkezik válasz pályázatára, köszönjük jelentkezését, a meghírdetett állásra nem Önt választottuk.

Postázási cím: Kika Lakberendezési Kft. 7634 Pécs, Makay I utca 7., Bartha István áruházvezető részére, az alábbi e-mail címre.

Helyek Baranya
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő