www.cvonline.hu

Adminisztrációs ügyintéző

  • Az állásajánlat lejárt.

A Kika Lakberendezési Kft. 2000-ben nyitotta meg első magyarországi áruházát,
mára 8 áruházzal a hazai lakberendezési piac egyik vezető szereplőjévé vált.

Vállalatunk egyik legfontosabb értékének munkatársainkat tekintjük.
Munkatársakat keresünk szegedi áruházunkba teljes munkaidőben

munkakörben

Feladatok:

  • Vevők szakszerű kiszolgálása
  • A területi munkafolyamatok alapos és naprakész ismerete

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (kereskedelmi, vagy pénzügyi, vagy gazdasági)
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, Outlook)
  • Kiváló adminisztrációs, operatív készség
  • Angol, német nyelvtudás előny (szóban, írásban)
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Kiváló adminisztrációs, operatív készség, dinamikus személyiség
  • Kiváló kommunikációs, koncentrációs, empatikus, szervezési és együttműködési készség
  • Megoldás orientáltság, jó stressz-tűrés, határozottság, önállóság
  • Vevőközpontú gondolkodás, türelmesség, segítőkészség, tisztelettudó magatartás

Amit nyújtunk:

  • Biztos, hosszútávra szóló munkalehetőség egy nagy múltú, stabil cégnél
  • Bejelentett bérezés: alapbér, utiköltség-térítés, Cafetéria rendszer (a próbaidő után)
  • Képzések, szakmai továbbképzések
  • Karrierlehetőség
  • Dinamikus munkakörnyezet, jó hangulatú, összetartó csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük az alább megadott elérhetőségek egyikére küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, motivációs levelét részünkre 2016.10.26-ig.

Az önéletrajz beérkezésétől számított 2 héten belül felvesszük a kapcsolatot azokkal a pályázókkal, akiket egy személyes találkozóra kiválasztottunk. Minden pályázót kiértesítünk.

Munkavégzés helye Szeged
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Szeged