www.cvonline.hu

Adminisztrációs ügyintéző

  • A hirdetés 174 napja lejárt

A Kika Lakberendezési Kft. 2000-ben nyitotta meg első magyarországi áruházát,
 mára 8 áruházzal a hazai lakberendezési piac egyik vezető szereplőjévé vált.
Vállalatunk egyik legfontosabb értékének munkatársainkat tekintjük.

Munkatársat keresünk budaörsi áruházunkba,
teljes munkaidőben, az alábbi munkakör betöltésére:

adminisztrációs ügyintéző

Webshop területre

Feladatok:

  • A Kika webshop vásárlóinak, ügyfeleinek tájékoztatása a termékekkel és lehetőségekkel kapcsolatban
  • Adminisztrációs, és vevőszolgálati feladatok ellátása
  • A területi munkafolyamatok alapos és naprakész ismerete
  • Rendelések kezelésével kapcsolatos informatikai/adminisztratív munka elvégzése
  • Webshop folyamatok megfelelő alkamazása
  • Az áruk/termékek szakszerű és pontos, sérülésmentes összekészítése és átadása a futárszolgálatnak
  • A termékek kiszállításának felügyelete
  • Áru specifikációk betartása
  • Kapcsolattartás a vásárlókkal

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word)
  • Együttműködő készség, nyitottság, udvariasság, tisztelettudó viselkedés
  • Kiváló adminisztrációs, operatív,- és kommunikációs készség
  • Dinamikus, empatikus személyiség
  • Megoldás,- és vevőorientáltság, jó stressz-tűrés, határozottság, rugalmasság, önállóság

Amit nyújtunk:

  • Biztos, hosszútávra szóló munkalehetőség egy nagy múltú, stabil cégnél
  • Bejelentett bérezés: alapbér, utiköltség-térítés, cafeteria rendszer (a próbaidő után)
  • Karrierlehetőség
  • Dinamikus munkakörnyezet, jó hangulatú, összetartó csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük az alább megadott e-mail címre küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, motivációs levelét Nagy Annamária részére 2016.10.07-ig.

Az önéletrajz beérkezésétől számított 2 héten belül felvesszük a kapcsolatot azokkal a pályázókkal, akiket egy személyes találkozóra kiválasztottunk. Minden pályázót kiértesítünk.

Helyek Budapest
Budaörs
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő