www.cvonline.hu

Adminisztrációs ügyintéző

  • A hirdetés 422 napja lejárt

munkatársakat keresünk Miskolci munkavégzésre

Feladatok:

  • Az ügyvezetés napi munkájának adminisztrációs támogatása; számítógépes adatrögzítés, kimutatások készítése
  • Beérkező dokumentumok, iratok, ellenőrzése
  • Számlák kiállítása
  • Kapcsolattartás a könyveléssel
  • Képzések szervezése
  • Tájékoztatás, információszolgáltatás

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzetség (érettségi)
  • Felhasználó szintű Excel és Word ismeretek
  • 1 év adminisztratív terülten szerzett tapasztalat, de pályakezdők és GYES-ről visszatérők jelentkezését is várjuk
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs, szervező és problémamegoldó képességek
  • Lendületes személyiség

Amit kínálunk:

  • Teljes és részmunkaidős munkalehetőség
  • Dinamikus, fiatal csapat
  • Igényes munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Miskolc

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő