www.cvonline.hu

Adminisztrációs ügyintéző

  • A hirdetés 428 napja lejárt

Országos hálózattal rendelkező kereskedelmi vállalat keres

munkatársat budapesti központjába.

Feladatok:

·         Az ügyvezetés napi munkájának adminisztrációs támogatása; adatrögzítés, lefűzés, irattárazás, kimutatás készítés

·         Beérkező dokumentumok, iratok, számlák ellenőrzése

·         Tájékoztatás, információszolgáltatás a munkatársaknak

·         Kapcsolattartás a társosztályokkal; könyveléssel, raktárvezetőkkel és a fuvarszervezőkkel

·         Logisztikai folyamatokkal járó ügyek intézése

Elvárások:

·         Legalább középfokú végzetség (érettségi)

·         Felhasználó szintű Excel ismeretek

·         1-2 év adminisztratív terülten szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

·         Pontos, precíz, önálló munkavégzés

·         Kiemelkedő kommunikációs, szervező és problémamegoldó képességek

·         Terhelhető, proaktív és lendületes személyiség

Amit kínálunk:

·         Dinamikus, fiatal csapat

·         Igényes munkakörnyezet

·         Folyamatos képzés, kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség

·         Hosszú távú karrierlehetőség egy biztos hátterű cégnél

·         Versenyképes fixfizetés

Munkavégzés helye:

Budapest

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő