www.cvonline.hu

Adminisztrációs ügyintéző, pénzügyi asszisztens

  • A hirdetés 732 napja lejárt

Gyártással, kereskedelemmel foglalkozó kisvállalkozásunknál váratlanul betöltetlenné vált egy állás, melyre azonnal hadra fogható, 35 és 50 év közötti hölgy munkatársat keresünk az alábbi beosztásba:

Amit elvárunk:

  • Kereskedelmi végzettséggel rendelkezik
  • Érthetően és nyelvtanilag helyesen kommunikál szóban és írásban egyaránt
  • Internet, e-mail és MS Office gördülékeny használata
  • Leinformálható pénzügyi gyakorlata van
  • Váratlan helyzeteket határozottan reagálja le és oldja meg
  • Jól tűri a stresszt
  • Képes az önálló munkavégzésre
  • Munkáját teljes odaadással és gondosan végzi
  • A rábízott információkat a legnagyobb diszkrécióval kezeli

A rábízandó feladatok:

  • Pénztárosi teendők ellátása (napi pénztármozgások kezelése, rögzítése és nyilvántartása; napi zárás, szigorú számadású bizonylatok nyilvántartása, adminisztráció vezetése)
  • Számlák készítése, postázása
  • Kintlévőségek nyilvántartása, kezelése
  • Alapanyagok és a gyártáshoz szükséges anyagok beszerzése(online és offline)
  • Árajánlatok készítése, kiküldése
  • A napi munka során felmerülő, folyamatokra és eljárásokra vonatkozó megoldási javaslatok adása
  • Személyzeti jellegű adminisztrációk vezetése.
  • Statisztikai adatok szolgáltatása

A pályázó előnye, ha

  • Rendelkezik jogosítvánnyal, gépkocsival
  • Középfokú angol vagy német nyelvismerettel rendelkezik
  • Marketing ismeretei vannak
  • Gyakorlata van fémipari cégnél
  • Szerencs, vagy Miskolc vonzáskörzetében lakik

Amit kínálunk:

  • Vidéki munkahely, barátságos környzet
  • Kis létszámú iroda
  • Változatos munka
  • Utazási hozzájárulás (gépkocsi költségtérítés vagy buszbérlet)
  • Bruttó 130 000-200 000.- bér

Munkavégzés helye: ATInox Plusz Kft - Megyaszó

Amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette az érdeklődését kérem, küldje el számunkra a szakmai önéletrajzát, esetleg motivációs levelét!

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő