www.cvonline.hu

ADMINISZTRÁCIÓS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ÜGYINTÉZŐ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 799634

Dinamikusan fejlődő szolgáltatóvállalat megbízásából keresünk folyamatos munkavégzéssel és azonnali munkakezdéssel munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • ügyfélmegkeresésekből adódó adminisztrációs tevékenységek végzése,
  • ügyfelek adatainak egyeztetése, reklamációk kezelése,
  • levélben, faxon, e-mailen érkező ügyek intézése,
  • szerződéses adatok módosítása,
  • szükség esetén front office feladatok, személyes ügyfélszolgálat munkájának támogatása.
Elvárások:
  • Hasonló területen (ügyfélszolgálat, irodai adminisztráció) szerzett tapasztalat,
  • középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság,
  • üzleties megjelenés.
Amit kínálunk:
  • azonnali kezdés,
  • hosszú-távú, stabil munkahely,
  • fiatalos csapat,
  • jó munkakörnyezet,
  • alapbér + cafeteria.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, 13. kerület
  • Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig, heti 40 órában
  • Referencia kód: ÜF-01
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.
Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.