www.cvonline.hu

Adminisztrációs Osztályvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 805864

Nagy múltú, stabil hátterű partnercégünk új munkatársat keres budapesti központjába, a következő kiemelt pozícióba:

Feladatok:
  • 20 fős irodai csapat felelős irányítása (pénzügyi, kereskedelmi, adminisztrációs terület);
  • pénzügyi, kontrolling folyamatok koordinálása, ellenőrzése,
  • teljesítési igazolások készítése, számlák ellenőrzése, utalások jóváhagyása,
  • adatszolgáltatás, kapcsolattartás a könyvelést, illetve bérszámfejtést végző cégekkel,
  • kintlévőség kezelés koordinálása, likviditástervezés,
  • dokumentálási folyamat ellenőrzése, szerződések kezelése belső üzleti szabályzat betartatása,
  • HR, személyügyi feladatok operatív és stratégiai szintű működtetése,
  • a vállalatirányítási rendszerbe integrált folyamatok magas szintű működtetése és továbbfejlesztése,
  • szükséges HR- és infrastrukturális fejlesztések tervezése és megvalósítása,
  • folyamatok fejlesztése, határidők nyomon követése, hibalehetőségek minimalizálása,
  • kapcsolattartás külső és belső érintettekkel, a felső vezetés döntéshozatal támogatása.
Elvárások:
  • főiskolai vagy egyetemi végzettség (gazdasági területen szerzett diploma előny);
  • minimum 3 év vezetői tapasztalat-legalább közepes méretű, kereskedelmi területen működő vállalatnál;
  • gazdasági területen szerzett tapasztalat: kapcsolattartás a könyveléssel, beszámfejtéssel, számlázás, adatszolgáltatás, jóváhagyások, riportok készítése;
  • HR területen szerzett szakmai tapasztalat: kiválasztás, szervezetfejlesztés, személyügyi adminisztráció, bérszámfejtés előkészítés, munkajog;
  • angol nyelvtudás előny jelent;
  • Excel magas szintű ismerete.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatás;
  • Stabil háttér céges háttér, hosszú távú lehetőség;
  • Összetett, kihívást jelentő munkakör, szakmai fejlődés, folyamatos fejlődési lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
Régió