www.cvonline.hu

Adminisztrációs operátor

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 1062414

sanminaregistered_2inch_121912Sanmina-SCI Magyarország Kft. tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység két épületben és két külön üzletágban a Sanmina EMS tagjaként elektronikai bérgyártó illetve a Sanmina SGS divízióban teljes körű javító és logisztikai tevékenységet folytat. Vevőink a világ legnagyobb cégei közül kerültek ki az orvosi elektronika, a multimédia, az autóipar, a telekommunikáció területéről.

A Sanmina tatabányai gyárába, az SGS szervíz és logisztikai divízióba keres

 munkavállalót az alábbi munkakörbe:

ADMINISZTRÁCIÓS OPERÁTOR

Feladatok:

·         Egységek, anyagok ellenőrzése és rögzítése számítógépes rendszerekben

·         Kiszállítás adminisztrációs előkészítése

·         Selejtes egységek kezelése, dokumentálása és továbbítása a csomagolás felé

Elvárások:

·         Középfokú végzettség

·         Alapfokú számítógépkezelési ismeretek

·         Angol nyelv ismerete előny

·         Jó probléma megoldó képessség és döntésképesség

·         Jó kommunikációs készség

·         Pontosság, megbízhatóság

·         12 órás műszak vállalása

Amit nyújtunk

·         Versenyképes jövedelem,

·         Alapbéren felül kiemelkedően magas cafeteria juttatás,

·         Teljesítmény alapú bónusz rendszer

·         A feladat ellátásához szükséges képzést biztosítjuk

·         Ingyenes buszjáratok

·         Igény szerint munkásszállás

Amennyiben állásunk felkeltette érdeklődését kérem küldje el szakmai önéletrajzát.