www.cvonline.hu

Adminisztrációs munkatárs

  • A hirdetés 476 napja lejárt

A Qualysoft csoport egy független informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozás, mely tevékenységében nagy hangsúlyt helyez a pénzügyi szolgáltatókra, a telekommunikációs vállalatokra, az autóiparra és a közműszolgáltatókra.

A holdingtársaság magyarországi leányvállalatához keres munkatársat, aki a napi adminisztratív feladatok mellett időnként recepciós tevékenységeket is ellát.

Főbb feladatok:

  • Munkatársak munkaidő nyilvántartásainak heti ellenőrzése
  • Számlázással kapcsolatos feladatok ellátása (előkészítés, ellenőrzés, jóváhagyatás, nyilvántartás)
  • Teljesítésigazolások, megrendelések készítése, ellenőrzése, egyeztetése
  • Projektek adminisztrációja
  • Vevői szerződések nyilvántartása, szkennelése, lefűzése, változások előkészítése
  • Időszakos és ad-hoc elszámolások és riportok készítése
  • Általános irodai adminisztráció
  • Kapcsolattartás a vevők képviselőivel
  • Együttműködés a belső osztályokkal
  • Recepciós feladatok ellátása kizárólag helyettesítő jelleggel (telefonok, faxok kezelése, vendégek fogadása, ad-hoc ügyintézés)

Munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Microsoft Office ismeretek
  • Csapatjátékos személyiség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Microsoft Dynamics AX ismeret
  • Lelkes, pozitív attitűd

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Kiváló munkahelyi környezet
  • Versenyképes juttatási csomag

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre. Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő