www.cvonline.hu

Adminisztrációs Munkatárs

  • A hirdetés 601 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Vállalati Vagyon Üzletága teljes munkaidőben munkatársat keres az alábbi pozícióba:

ADMINISZTRÁCIÓS MUNKATÁRS

Munkavégzés helye: AEGON Központ (1091 Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • vállalati vagyonbiztosítási szerződésekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok,
  • adatrögzítés (beérkező ajánlatok, átdolgozási módosítások rögzítése nyilvántartó rendszerben),
  • kötvények és számviteli bizonylatok nyomtatása, postázása,
  • ügyfél levelezés lebonyolítása,
  • biztosítási díjak pénzügyi kezelése,
  • telefonos ügyfélkiszolgálás (részmunkaidőben).

Elvárások:

  • középfokú pénzügyi végzettség,
  • legalább 1-3 éves biztosítási adminisztrációs területen szerzett tapasztalat,
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • ügyfélközpontúság.

Előnyt jelent:

  • vállalati vagyonbiztosítási területen szerzett tapasztalat,
  • telefonos ügyfélkiszolgálásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • általános biztosítási és folyamatos szakirányú fejlődés,
  • felelősségteljes és változatos feladatok,
  • multinacionális vállalati háttér.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • önállóság, megbízhatóság és terhelhetőség jellemzi,
  • képes az önálló munkavégzésre,
  • precíz és munkájával szemben igényes.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2015. szeptember 30-ig várjuk Karrierportá
lunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése!