www.cvonline.hu

Adminisztrációs munkatárs

  • A hirdetés 746 napja lejárt

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

A vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.

Magyarországon 28 OBI áruházban, több mint 1800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

ADMINISZTRÁCIÓS MUNKATÁRS

FŐBB FELADATOK:

  • Elvégzi az áruházon belüli adminisztrációs és az ezzel összefüggő kontrolling tevékenységeket az előírások és szabályok szerint, maradéktalanul figyelembe véve a vonatkozó jogszabályokat.
  • Elvégzi az áruházi archiválási munkákat. A dokumentációs rendszerek kialakításában részt vesz aktívan, használja, felügyeli és ellenőrzi az adminisztrációs adatbázisokat.
  • Követi, ellenőrzi az eladási eredményeket, segítséget nyújt az értékelésben az áruházvezetés felé- pl. táblázatot készít konkrét infók alapján.
  • Aktívan közreműködik az új munkatársak kiképzésében, betanításában.
  • Kapcsolattartás a központi munkatársakkal.
  • Részt vesz a leltározási feladatok végrehajtásában. Végrehajtja az áruházban folyó adminisztrációs munkákat (bér- és munkaidő-nyilvántartás, tréning- és fejlesztési adminisztráció, személyi adatbázis stb. és bizalmasan kezeli azokat.

ÖNT KERESSÜK, HA:

  • Biztos számítógép ismeret és használat. Excel, word, Power point, Nexon time rendszerek.
  • Rugalmas hozzáállás.
  • Multinacionális környezetben szerzett hasonló tapasztalat.
  • Gyors és hatékony munkavégzés.
  • Munkajogi  és kereskedelmi ismeretek.
  • Vevőorientált, ügyfélorientált hozzáállás.
  • Önálló és csapatmunkára való képesség
  • Angol vagy német nyelv alapfokú ismerete előny.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését (fizetési igény megjelölésével) honlapunkon ("Jelentkezés" gombra kattintva; Karrier menüpont) A tárgy rovatba kérjük beleírni: Adminisztrációs munkatárs pozíció.
2015. Május 14-ig!

Helyek Fejér
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő