www.cvonline.hu

Adminisztrációs munkatárs

  • A hirdetés 889 napja lejárt

Kereskedelemmel foglalkozó nyíregyházi cég

munkakörbe új munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • az iroda adminisztratív összefogása, zavartalan működésének biztosítása,
  • könyvelési anyagok előkészítése, könyvelési feladatok ellátása,
  • bérszámfejtés, munkaügyi feladatok,
  • kimenő és bejövő számlák adminisztrálása, könyvelővel való kapcsolattartás,
  • az ügyvezető napi operatív munkájának támogatása,
  • nyilvántartások kezelése.

Elvárásaink:

  • minimum középfokú végzettség (pénzügy-számviteli tanulmányok előny),
  • mérlegképes könyvelői végzettség,
  • könyvelésben szerzett tapasztalat elvárás,
  • bérszámfejtési, munkaügyi tapasztalat előny,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • aktív felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office),
  • megbízható,pontos, önálló munkavégzésre alkalmasság.

Amit ajánlunk:

  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • stabil, hosszútávú munkahely.

Amennyiben a meghirdetett állás felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét bérigény megjelölésével február 18-ig az alábbi e-mail címre.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő