www.cvonline.hu

Adminisztrációs munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 898442
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal a Budapest Bank részére keresünk diák munkavállalót adminisztrációs munkatársi pozicióra az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Különböző adminisztrációs tevékenységek
  • Iktatás és ezek résztevékenységei
  • Levelezés ügyfelekkel és postázási tevékenység
  • Adatrögzítés
  • A fentiekhez kapcsolódó egyéb tevékenység/ feladat,  amivel vezetője megbízza

Elvárások:

  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Képes csapatban dolgozni
  • Nagy monotonitás tűrés
  • Középfokú végzettség
  • Biztos számítógép kezelés
  • Erkölcsi bizonyítvány megléte

Munkaidő: Hétfőtől péntekig, 09.00 és 17.00 között, előzetes, heti beosztás alapján

Előnyt jelent:

  • heti minimum 30 óra vállalása

Amit kínálunk:

  • igényes, multinacionális munka környezet
  • rugalmas beosztás

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet, Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.