www.cvonline.hu

Adminisztrációs munkatárs

  • A hirdetés 941 napja lejárt

 A Béres Vállalatcsoport

fitotéka és gyógyszer nagykereskedelmi cége

a Béres Egészségtár Kft

adminisztrációs munkatársat

keres.

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • kiemelkedő excel ismeret és gyakorlat,
  • makrók ismerete, használata előnyt jelent;
  • legalább középfokú gazdasági végzettség, de a főiskolai diploma előnyt jelent;
  • stabil számítógépes és számviteli ismeretek;
  • problémamegoldó gondolkodásmód;
  • precizitás;
  • kezdeményezőkészség;

 Feladatok:

  • a szállítók felé a kimutatások elkészítése;
  • forgalmi lekérdezések és elszámolások elkészítése
  • szállítói pozíciók alakulásának elemzése, ellenőrzése
  • kapcsolattartás a controlling munkatársaival
  • egyéb, a szakmai irányítást ellátó vezető által meghatározott elemzési munka elvégzése.

 Amit kínálunk:

  • kiváló munkakörnyezet;
  • dinamikus csapat;
  • szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye:

Budapest XV. kerület

Kezdés:
Azonnal

A jelentkezés módja:

Fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével 2014. november 30-ig az alábbi e-mail címre várjuk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő