www.cvonline.hu

Adminisztrációs munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 845877
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket.

Legyél Te a következő!

Adminisztrációs munkatársat keresünk, Partnerünk, a Vodafone Magyarország Zrt. megbízásából, aki szívesen megalapozná karrierjét egy multinacionális vállalatnál. A hallgató megismerkedhet a nagyvállalati kultúra és a nagyvállalaton belüli kommunikáció alapjaival is.

Link megjelenítése" style="width: 200px; height: 71px;" />

Feladatok:

  • Adatrögzítés

Elvárások:

  • MC Office haladó szintű ismerete (Word, Excel)
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Önálló és csapatmunkára való képesség

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 20-30 óra / hét

Amit kínálunk

  • Bruttó 650 Ft/óra
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Kiváló tapasztalatszerzési lehetőség

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a gyakornoki pozíció, és rendelkezel a szükséges kompetenciákkal, jelentkezz rá regisztrációt követően a honlapunkon keresztül.