www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Adminisztrációs munkatárs

Hozzáadva: 2017.04.29.
lejárt

Csapatunkba keresünk új kollégát nyári projekt munkára. Jelentkezz, ha szeretnél egy nemzetközi céghez bekerülni, mint

Adminisztrációs munkatárs– 2 hónap

A pozíció célja:

Munkaügyi adatszolgáltatáshoz adatok feltöltése az informatikai rendszerbe.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség vagy folyamatban levő tanulmányok
  • Megbízható irodai szoftverismeret (Outlook, World, Excel)
  • Angol nyelvismeret
  • Precizitás, monotonitás tűrés
  • SAP ismeret előny, de nem feltétel

Mit kínálunk

  • Multinacionális munkakörnyezetben szerezhető szakmai tapasztalat
  • Tanulási és fejlődési lehetőség
  • Modern irodai környezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Eredményes munkavégzés után akár állandó státusz elnyerése!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet küldd el fényképes önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Elvárások

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat, Asszisztencia / Adminisztráció
Régió