www.cvonline.hu

Adminisztrációs munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 804314
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • A termeléssel kapcsolatos dokumentumok, iratok karbantartása, rendezése
  • Számítógépes adatrögzítés
  • Egyéb adminisztrációs folyamatok segítése

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Precizitás
  • Szervező, priorizálási készség
  • Komplex folyamatok átlátásának képessége
  • Szabálytisztelet

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 6-14 vagy 14-22 óráig, esetleg kisebb módosítással!

Amit kínálunk

  • Diákbér: 600 Ft/óra
  • Multinacionális vállalati környezet

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, regisztrálj a honlapunkon, tölts fel önéletrajzot, és jelentkezz a munkára.

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Zala