www.cvonline.hu

Adminisztrációs munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 777910
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket.

Legyél Te a következő!

Adminisztrációs munkatársat keresünk, Partnerünk, a Vodafone Magyarország Zrt. megbízásából, aki szívesen megalapozná karrierjét egy multinacionális vállalatnál. A hallgató megismerkedhet a nagyvállalati kultúra és a nagyvállalaton belüli kommunikáció alapjaival is.

Link megjelenítése" style="width: 200px; height: 71px;" />

Feladatok:

  •  különböző információforrásokból származó adatok feltárása, összegyűjtése, rendszerezése, adatbázisba rendezése és elemzése
  • adatvizualizáció, dashboardok és infografikák készítése
  • származtatott adatok, riport és elemzési igények felmérése
  • megfelelő megoldás kiválasztása és megvalósítása

Elvárások:

  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmány
  • jó kommunikációs készség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • rendszerszemlélet
  • analitikus, logikus, adatközpontú gondolkodás
  • precizitás, szervezettség, határidők betartása
  • jó problémamegoldó képesség, megoldásorientált hozzáállás
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • nyitottság a folyamatos fejlődésre, új technológiák megismerésére
  • Microsoft Excel és PowerPoint magas szintű ismerete

Munkaidő: Hétfőtől péntekig napi 8 órában, rugalmasan (heti 30-40 óra/hét)

Amit kínálunk

  • Bruttó 700 Ft/óra
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Kiváló tapasztalatszerzési lehetőség

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a gyakornoki pozíció, és rendelkezel a szükséges kompetenciákkal, jelentkezz rá regisztrációt követően a honlapunkon keresztül.