www.cvonline.hu

Adminisztrációs munkatárs

  • Company_icon Rózsakert Medical Center
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

A Rózsakert Medical Center

Irodai adminisztratív feladatok ellátására keres munkatársat,

teljes munkaidőben, 8 és 20 óra közötti munkavégzéssel, változó beosztásban.

Az ideális jelölt:

  • középfokú végzettségű,
  • szeret dolgozni,
  • pontos, precíz,
  • igényes magára és munkájára,
  • a számítógépet (Word, Excel, levelezés, gépelés, adatok rögzítése) készségszinten használja.

Amit kínálunk:

  • egy hosszú távú munkalehetőség,
  • kellemes munkakörnyezetben,
  • új ismeretekkel, kihívásokkal.

A fényképes önéletrajzot és néhány soros bemutatkozó levelet Adminisztrációs munkatárs megjelöléssel várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű