www.cvonline.hu

Adminisztrációs munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.05.29.
Hirdetés azonosító: 1118649
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • levelezés
  • táblázatkezelés
  • adatbevitel
  • iratrendezés
  • lefűzés

Elvárások:

  • nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • 18. betöltött életév
  • legalább középfokú német nyelvtudás, különösen írásban
  • precíz, pontos munkavégzés

Munkaidő: hétfőtől péntekig, 08:00 és 16:00 között (legalább 4 nap vállalása kötelező)

Előnyt jelent:

  • adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
  • egyéni tanrend

Amit kínálunk:

  • igényes munka környezet
  • folyamatos, hosszútávú munkalehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és feltöltesz egy fényképes önéletrajzot .doc vagy .pdf formátumban.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, a "Megosztás"-ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!