www.cvonline.hu

Adminisztrációs munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1107222
lejárt

Vezető futárcég pénzügyi területén kínálunk könnyedén betanulható gyakornoki munkát.

Egyszerűen és könnyen végezhető pénzkeresési lehetőséget keresel, akkor megtaláltad! Görgess lejjebb a részletekért!

Feladatok:

  • Belsős számlák borítékolása

  • Számlák terület szerinti szortírozása

  • Ott dolgozók munkájának segítése

Elvárások:

  • heti legalább 2 nap 4 -6 -8 óra munkavállalás mellet már csatlakozhatsz is a csapatunkhoz.

  • MunkaidőHétfőtől péntekig: 8.00-17.00 óra között rugalmasan

Előnyt jelent:

  • Keddi szerdai és csütörtöki napok vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 870Ft/óra

  • Logisztikai folyamatok megismerése

Jelentkezésedet elküldheted E-mail cím megjelenítése címre, vagy gyere be hozzánk személyesen és jelentkezz így. Ha kérdésed volna, ezen a számon várjuk a hívásod: 06-70-452-3337. Visszahívunk!