www.cvonline.hu

Adminisztrációs munkatárs

Régió:

Veszprém
Veszprém

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 1084478
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal veszprémi partnerünk számára keresünk munkavállalót az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • biztosítási szerződésekkel kapcsolatos számítógépes adatkezelés
  • iratkezelés és postabontás
  • szkennelés
  • adatrögzítés

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Erős felhasználói szintű számítógép ismeret (Word, Excel, adatbáziskezelés, internet)
  • Gyors felfogóképesség, tanulási hajlandóság
  • Gyors, pontos, megbízható munkavégzés
  • Monotonitástűrés

Előnyt jelent:

  • Ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Egy műszakos munkarend, fél éves időtartamra
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.