www.cvonline.hu

Adminisztrációs Munkatárs

  • A hirdetés 363 napja lejárt

A Baltrans Árufuvarozási Kft., a 80 éves múltú francia GCA csoport tagja,

a tartányos vegyi áru szállítási piac meghatározó szereplője,

Adminisztrációs

munkatársat keres százhalombattai telephelyre.

Feladatok:

  • házipénztár kezelése
  • gépkocsivezetők elszámoltatása, adatainak előkészítése
  • banki kapcsolattartás
  • gépjármű statisztikák készítése
  • irodával és utazással kapcsolatos beszerzés
  • helyi adókkal kapcsolatos ügyintézés
  • egyéb irodai szervezési feladatok

Elvárások:

  • pénzügyi/számviteli alapismeretek
  • kommunikáció szintű francia vagy angol nyelvtudás (teszteljük)
  • terhelhetőség
  • fogékonyság a tanulásra (a munka sokrétűsége miatt)
  • számítógép magabiztos kezelése

Amit kínálunk:

  • nemzetközi cégcsoport előnyét
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • dinamikus, modern munkahelyi környezet

Fizetés:

  • személyes megbeszélés tárgya

Magyar és idegen nyelvű (FR, EN) önéletrajzát, a pozíció megjelölésével, a lenti e-mail címre várjuk.

Baltrans Kft., 2440 Százhalombatta, Asztalos u. 4.