www.cvonline.hu

Adminisztrációs munkatárs Fótra

  • A hirdetés 99 napja lejárt

Multinacionális partnerünk részére adatkezelő adminisztrációs kollégát keresünk 6 órában

  • Adatrendszerezés, egyeztetés, adattisztítás a vállalat informatikai rendszerében
Feladatok:
Elvárások:
  • Minimum középfokú aktív angol nyelvtudás ÉS másik európai nyelv ismerete
  • Informatikában jártasság, számítógép használatban gyakorlat
  • Türelmes, kitartó, pontos munkavégzés
  • Közép vagy felsőfokú végzettség
Juttatások:
  • Multinacionális vállalati és irodai munkakörnyezet, valamint juttatások
  • Munkába járáshoz vállalati ingyenes busz járat (30 perc Budapestről)
  • Kiváló lehetőség szakmai fejlődésre

Jelentkezéseket az E-mail cím megjelenítése várjuk a fizetési igény megjelöléssel.

Helyek Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -