www.cvonline.hu

Adminisztrációs munkatárs [BASW-AM01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.04.30.
Jelentkezési határidő: 2014.01.22.
Hirdetés azonosító: 724599

Focus consulting

Megbízónk

Multinacionális ügyfelünk csapatába keresünk új munkatársat Adminisztrációs munkatárs munkakörbe.

Feladatok

- Telefonok kezelése, üzenetek továbbítása
- Külföldi utazások szervezése
- Vendégek fogadása
- Bejövő- és kimenő posta kezelése, regisztrálása
- Faxolás, beérkező faxok szortírozása
- Riportok, prezentációk készítése
- Az adatbázis folyamatos feltöltése, frissítése
- Egyéb adminisztrációs és szervezési feladatok

Elvárások

- Középfokú végzettség
- Minimum 1-2 éves adminisztratív, asszisztensi munkakörben szerzett tapasztalat
- Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
- Felhasználói szintű számítógépes (Word, Excel, PowerPoint) ismeretek
- Kiváló kommunikációs készség
- Határozott, talpraesett személyiség, önálló munkavégzés, proaktív szemlélet

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Régió