Adminisztrációs munkatárs (6 hónapos határozott időtartamra)
Trenkwalder Kft
Régió: Komárom-Esztergom
Hozzáadva: 2017.09.20.
Jelentkezési határidő: 2014.06.17.
Hirdetés azonosító: 816970
lejárt

Multinacionális partnerünk számára keresünk munkatársat 6 hónapos határozott időtartamra az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Termeléssel kapcsolatos kiadások tervezése, kifizetések adminisztrációja
  • Költséghelyeken felmerülő költségek nyomon követése
  • SAP adatfeltöltés, riportok készítése
  • Egyéb adminisztratív jellegű feladatok ellátása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Gyors tanulási hajlandóság, monotonitástűrés
  • Pontos, önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Cafeteria
  • Utazási költségtérítés

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.