Adminisztrációs munkalehetőség még az iskolakezdés előtti időszakban!

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.20.
Hirdetés azonosító: 1075713
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Jelenleg az egyik nagymúltú nemzetközi partnerünk részére keresünk copyshop feladatok ellátására adminisztratív munkatársat exkluzív munkakörnyezetbe!

Feladatok:

  • A nagyvállalat központjában nyomtatási, másolási, szkennelési, kötészeti és egyéb irodatechnikai szolgáltatással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Megrendelések felvétele, pontos és preczíc végrehajtása határidőre
  • Kapcsolattartás a megrendelővel
  • Irodatechnikai gépek (nyomtatók, multifunkciós eszközök) felügyelete, a megfelelő működéshez szükséges kellékek biztosítása, cseréje, rendelése

Munkaidő: Hétfőtől péntekig teljes munkaidőben, szeptember 12-ig határozott időre

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • MS Office ismeret
  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtési készség
  • Ügyfélorientált megjelenés, hozzáállás és segítőkész attítűd
  • Érettségi

Előnyt jelent:

  • Adminisztrációs vagy ügyfélkezelési területen szerzett tapasztalat
  • Kiadványszerkesztő programok ismerete
  • Nyomdaipari ismeret
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Munkalehetőség még az iskolakezdés előtt
  • Exkluzív munkakörnyezet, modern eszközök
  • Versenyképes bérezés

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, várjuk jelentkezésed regisztrációt követően önéletrajz feltöltésével vagy a E-mail cím megjelenítése email címre. Telefonon elérhetsz a pozícióval kapcsolatban a 70/452-3172 telefonszámon.