www.cvonline.hu

ADMINISZTRÁCIÓS KOORDINÁTOR

  • A hirdetés 1240 napja lejárt

A WABERER’S Cégcsoport Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási cégcsoportjának tagja a Waberer’s – Szemerey Logisztika Kft. jelentkezőket vár az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • Raktározási folyamatok adminisztratív szervezése
  • Logisztikai adminisztrátor csapat vezetése
  • Kapcsolattartás belföldi és külföldi partnerekkel
  • Kimutatások készítése
  • Számlázási folyamatok elősegítése
  • Raktárvezető munkájának támogatása

Amit elvárunk:

  • Befejezett felsőfokú tanulmányok
  • Aktív angol vagy német nyelv középfokú ismerete szóban és írásban
  • Raktári adminisztrációs területen szerzett minimum 1,5 év tapasztalat
  • Magas fokú Excel táblakezelési ismeretek
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság

Előny:

  • Felsőfokú logisztikai végzettség
  • Második idegen nyelv középfokú ismerete
  • Raktári adminisztrációs rendszer ismerete

Munkavégzés helye: BILK Logisztikai Központ (1239 Budapest Európa utca 6.)

Kérjük, pályázatát - (fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél) „adminisztrációs koordinátor” jeligével, valamint fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre juttassa el.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő