Adminisztrációs irodai munkatárs (Megváltozott munkaképességű)

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 1051287

A Prohuman 2004 Kft. saját csapatába keres részmunkaidős munkavállalókat a következő pozícióba:
Feladatok:

  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
  • Megváltozott munkaképesség
  • Középfokú végzettség

Juttatások:
  • Hosszú távú, bejelentett munkaviszony
  • Rugalmas időbeosztás
  • Kiemelkedő munkakörülmények

Előnyök:
  • B kategóriás jogosítvány / Saját autó előny, de nem feltétel

Egyéb kapcsolati információk:
  • Telefonszám: 06/70 197-52-31

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése Személyesen jelentkezni lehet: 5000 Szolnok, Kossuth Lajos utca 18. (Árkádok alatt, a hátsó udvarban).

Munkavégzés helye:
  • Szolnok