www.cvonline.hu
Adminisztrációs gyakornok (Referenciaszám: PJ3574)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.04.19.
Jelentkezési határidő: 2015.06.03.
Hirdetés azonosító: 929818
lejárt

Világhírű vállalat székesfehérvári egységének több területére keresünk

ADMINISZTRÁCIÓS GYAKORNOKOT

angol nyelvtudással

Feladatok:
- A cég egyes területeinek szakmai támogatása
- Egyedi projektekben való részvétel
- Dokumentációk kezelése angol nyelven

Elvárások:
- Aktív, nappali tagozatos jogviszony felsőfokú oktatási intézményben
- Társalgási szintű angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Heti minimum 3 munkanap vállalása

Amit kínálunk:
- Minőségi gyakornoki feladatok
- Fiatalos munkakörnyezet
- Órabér 709 Ft -tól
- Gyakornoki foglalkoztatás után főállású munkakör vállalásának lehetősége

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Kérlek, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Szücsné Vitos Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.