www.cvonline.hu

ADMINISZTRÁCIÓS FOLYAMATSZERVEZŐ

  • A hirdetés 635 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Pénztárszolgáltató Zrt. ügyfélkiszolgálási területe új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Munkavégzés helye: Kálvin Center (Budapest, Kálvin tér 12-13.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • több rendszert érintő, ügyfélkiszolgálással kapcsolatos adminisztrációs folyamatok szervezése (üzleti igények megfogalmazása informatikai fejlesztők számára, elkészült fejlesztések tesztelése, folyamattal kapcsolatos belső dokumentációk és utasítások készítése),
  • rendszerek működésével kapcsolatos hibajelentések elemzése, a kiváltó ok feltárása, a hiba elhárítása érdekében a folyamat módosítása, szükséges fejlesztések megfogalmazása,
  • belső és külső adatszolgáltatásokhoz (pl. MNB jelentések) táblázatok, lekérdezések elkészítése, elemzése,
  • nyugdíjpénztári és lakás-takarékpénztári nyomdai küldemények előállításához szükséges leválogatási, ellenőrzési feladatok elvégzése,
  • hatékonyságjavító javaslatok előterjesztése,
  • társasági projektekben való részvétel,
  • az üzleti és adminisztrációs egységek munkájának folyamatos támogatása,
  • a felhasználók oktatása, támogatása.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (pénzügyi és/vagy közgazdasági),
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat rendszerszervezés/folyamatszervezés területén,
  • magas szintű rendszerszemlélet (összetett folyamatok részfeladatokra bontása, áttekintése),
  • magas szintű MS Office ismeretek.

Előnyt jelent:

  • nyugdíjpénztári és/vagy lakástakarékpénztári területen szerzett folyamatszervezői, szakértői tapasztalat,
  • tapasztalat több rendszert érintő adminisztrációs folyamatokkal kapcsolatban,
  • SQL programnyelv és adatbázis kezelés ismerete,
  • erős informatikai háttérismeret.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • pontosság és precizitás jellemzi a munkavégzésben,
  • képes átlátni komplex rendszereket, folyamatokat,
  • eredményorientált, pozitív beállítottságú,
  • logikus és analitikus gondolkodásmód jellemzi,
  • munkájával szemben mindig igényes,
  • szeretne egy innovatív, biztos háttérrel rendelkező pénzügyi szolgáltatónál felelősségteljes munkakört betölteni.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2015. október 31-ig várjuk Karrierportá
lunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése!

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő