www.cvonline.hu

Adminisztrációs és telefonos ügyfélszolgálati diákmunka

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1156269

Budapesten megrendezésre kerülő Vizes Világbajnokságra keresünk DIÁKOKAT az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • Ügyfelekkel való kommunikáció, segítségnyújtás
  • Telefonos segítségkérések felvétele és lekezelése
  • Internetes ticketing rendszer használata
  • A hívások internetes ticketing rendszerben rögzítése
  • Formanyomtatványok kitöltése, aláíratása ügyfelekkel
  • Adatrögzítés
  • Napi kimutatások, jelentések készítése
  • Eszközök ki és becsomagolása

Elvárások:
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Magabiztos kommunikáció angol nyelven
  • Június 19. - Augusztus 25. között hétfőtől - vasárnapig minimum 35-40 óra vállalása
  • Jó problémamegoldó- és kommunikációs készség
  • Érdeklődés az IT technológiák iránt
  • Pontos, precíz munkavégzés

Juttatások:
  • Kiemelkedő bérezés: bruttó 2353 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidő (07:30-22:30 óra között 2 műszakban)
  • Fejlődési lehetőség

Előnyök:
  • Felsőfokú szakmai angol nyelvtudás
  • Felsőfokú informatikai tanulmányok
  • IT üzemeltetésben és/vagy rendezvényszervezésben szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, küldd önéletrajzodat a megadott email címre!

Munkavégzés helye:
  • Balatonfüred