www.cvonline.hu

Adminisztrációs diákmunka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.19.
Hirdetés azonosító: 1191587
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Feladatok:

  •  archiválandó dokumentumokat tartalmazó lista kinyomtatása,
  •  az adott dossziék kikeresése, megadott szempontok alapján sorrendbe rendezése,
  •  dokumentumok irattári dossziéba való rendezése.

Elvárások:

  • elmúltál már 15 éves (18 éves kor alatt szülői engedély szükséges),
  • nappali tagozatos diákigazolvánnyal rendelkezel,
  • tudsz vállalni minimum heti 20- 25 órát
       A beléptetéshez szükséged lesz 3 hónapnál nem régebbi teljes körű erkölcsi bizonyítványra.

Munkaidő: hétfőtől-péntekig rugalmas időbeosztás szerint

Előnyt jelent:

  •  precízen, pontosan dolgozol,
  •  rendkívül jók a priorizálási és időmenedzsment képességeid,
  •  kiválóan dolgozol önállóan és csapatban egyaránt,
  •  alkalmazkodni tudsz a Budapest Bank kultúrájához.

Amit kínálunk:

  • Bruttó 733 Ft/óra diákbér

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet a Link megjelenítése után, várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.