www.cvonline.hu

ADMINISZTRÁCIÓS DIÁKMUNKA

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 1019872
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

DIÁKMUNKA

 A Job Force Iskolaszövetkezet partnercége számára keres nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat

Feladatok:

  • dokumentumok szkennelése, archiválása
  • postakönyv vezetése
  • levelek szortírozása
  • esetleg egyszerűbb számlák könyvelése stb

Fizetés: br.: 700 Ft/óra + pótlék

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • nappalis hallgatói jogviszony vagy 25 éves korig passzív nappalis hallgatói jogviszony
  • precíz munkavégzés
  • kommunikatív személyiség

Munkaidő:

  • heti 2-3 nap, napi 6-8 óra

Munkavégzés helye: Budapest, 18. kerület

Jelentkezés: az alábbi e-mail címen szakmai önéletrajzoddal. Tárgyba írd bele: ADMIN_XVIII.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya