www.cvonline.hu

Adminisztrációs diákmunka - Mátészalka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 939147

Amennyiben nappali tagozatos hallgató vagy, elmúltál 18 éves, elegendő szabadidővel rendelkezel és dolgozni szeretnél, akkor jelentkezz nálunk! Multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársakat adminisztratív területre

Feladatok:
  • leltározás
  • irattározás
  • raktári adminisztráció segítése
  • rendszerezés
Elvárások:
  • folyamatban lévő tanulmányok, nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • felelősségteljes munkavégzés
Amit kínálunk:
  • bruttó 604 Ft + pótlék órabér,
  • kulturált munkakörnyezet
Munkavégzés helye:
  • Mátészalka
Kapcsolat:
Jelentkezésedet, elérhetőségedet is tartalmazó önéletrajzodat az alábbi e-mail címre várjuk:
E-mail cím megjelenítése
Kérjük, tüntesd fel az e-mailben: Irodai munka