www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
Adminisztrációs diák minőségügyi területen

munkakör betöltésére

Főbb feladatok:

  • Belső selejt adatbevitel napi rendszerességgel
  • A minőségügyi terület támogatása egyéb adminisztratív feladatok ellátásával

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony megléte még legalább 2 évig
  • Műszaki vagy gazdasági területen folytatott tanulmányok
  • Napi 4 óra munka vállalása hetente 4-5 napon, hétfőtől péntekig tartó időszakban
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű használata

Amit kínálunk:

  • Aktív részvétel a gyáregység mindennapi tevékenységében
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai tapasztalat szerzése

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa Karrieroldal