www.cvonline.hu

Adminisztrációs csoportvezető

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.08.08.
Hirdetés azonosító: 1168361
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Megbízó cégünk (irodatechnikai nagyvállalat) részére keresünk munkatársat adminisztrációs csoportvezető pozícióba.

Feladatkör, felelősségek:

Feladatok:

• A központi adminisztrációs csapat operatív vezetése, szakmai támogatása, mentorálása, feladatok kiosztása és ellenőrzése.

• Riportálás az osztályvezető felé az adminisztráció operatív tevékenységével, teljesítményével (KPI alapján), futó projektjeivel, fejlesztésével kapcsolatban, valamint az egyes osztályokkal fenntartott munkakapcsolat és folyamatok tekintetében.

• Havi / féléves / éves zárások teljes körű koordinálása.

• Javaslattétel az adminisztrációs folyamatok fejlesztésére és a munkatársak képzésére vonatkozóan, fejlesztési projektekben való részvétel.

• Kapcsolattartás a társosztályokkal (sales, szerviz, logisztika, informatika, kontrolling).

• Vállalatirányítási rendszer működésének folyamatos ellenőrzése, rendszerszintű megoldásokra javaslatok tétele.

• Nagyvállalati tenderek kidolgozásában való részvétel, szakmai támogatás nyújtása.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

• Adminisztrációs területen szerzett legalább 4-5 éves tapasztalat (preferáltan nagyvállalatnál)

• Csoportvezetés terén szerzett min. 1-2 éves tapasztalat

• Felsőfokú végzettség (előny: gazdasági/pénzügyi)

• Tapasztalat vállalatirányítási rendszerekben (preferáltan Navision), valamint CRM rendszerben

• Szerződésadminisztrációval, számlázással kapcsolatos tapasztalat

• Intelligens, asszertív kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

• Gyors helyzetfelismerési készség, precíz, pontos munkavégzés

• MS Office ismeretek (Excel, Word, Outlook)

• Agilis, megoldásorientált attitűd, ügyfélcentrikus gondolkodásmód

• Gyakorlott konfliktuskezelő, jó és gyors problémamegoldó képesség

• Folyamatszemlélet, rendszerekben való gondolkodás képessége

Nyelvtudás:

Előny a legalább alapfokú angol nyelvtudás.

A megbízó cég profilja:

Megbízónk a nemzetközi piacon vezető irodatechnikai nagyvállalat.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes fizetés

• Szakmai fejlődési lehetőség

• Modern munkakörnyezet

• Professzionális irodai/szoftveres háttértámogatás

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.