www.cvonline.hu

adminisztrációs asszisztens

  • A hirdetés 447 napja lejárt

Budapest belvárosában levő munkavégzésre, szolgáltató céghez keresünk

adminisztrációs asszisztenst.

Feladatok:

  • gazdasági projektvezető munkájának segítése
  • elszámolások, szerződések iktatása, előkészítése
  • kimutatások nyomon követése
  • egyéb projekt adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • 1-2 éves irodai adminisztratív, adatrögzítői tapasztalat,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • érdeklődés a pénzügyek iránt
  • precizitás, megbízhatóság,
  • nagy munkabírás,
  • kedvesség,

Előny:

  • felsőfokú végzettség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció és fizetési igénye megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Elvárt nyelvtudás Angol