www.cvonline.hu

Adminisztráció specialista

  • A hirdetés 497 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Az Operatív Divízión belül működő Postázó területére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba.

Főbb feladatok

  • Bankszámlakivonatok mellékletekkel történő ellátása, ellenőrzése, borítékolása, és kiküldése.
  • Bankon belül előállított küldemények szortírozása, kézi borítékolása és postai átadásra történő előkészítése.
  • A postai forgalomból visszaérkező, ügyfelek által át nem vett kivonatok programban történő rögzítése.
  • Kimenő és bejövő levelek iktatása a Winpa postázó programba.
  • Beérkező számlák rögzítése a JDE rendszerbe.
  • Kimenő levelek előkészítése és iktatása.
  • Kapcsolattartás külső nyomdai szolgáltatókkal, Társosztályokkal.

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Gépírás előny
  • Pontos, önálló és megbízható munkavégzés
  • Segítőkészség
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség.
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség
  • Monotonitás tűrés
  • Priorizálási képesség

Amit kínálunk

  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő