Adminisztráció (elektronikusan beérkező anyagok rendszerezése)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 990412
lejárt

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal bank és biztosítás területen működő partnerünknél kínálunk diákmunkát.

Feladatok:

  • elektronikusan beérkező anyagok (dokumentumok, fotók) továbbítása belső iratkezelő rendszerben
  • az iratkezelési rendszerben végzendő egyéb adminisztratív feladatok ellátása (szortírozás, rendezés)

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség (felsőfokú tanulmányok előnyt jelentenek)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • gyors, precíz munkavégzés
  • a munkát 3 hónapra kell tudni vállalni, heti 30 munkaórában

Munkaidő:  rugalmasan alakítható munkaidőbeosztásban napi 6 óra az alábbi időintervallumokon belül

Hétfő: 08:00-18:00
Kedd-szerda-csütörtök: 08:00-16:00
Péntek: 08:00 – 14:00

Amit kínálunk:

  • Bruttó bér: 700 Ft/óra
  • Tapasztalatszerzés

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed a Link megjelenítéseoldalon melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése/regisztracio után a pozíció megjelölésével teheted meg, vagy küldd el önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése email címre

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!