Asszisztencia / Adminisztráció állások FejérTalálatok száma 1 állás.

Asszisztencia / Adminisztráció állások Fejér

Találatok száma 1

állás

Iratkozzon fel állás értesítőre Iratkozzon fel az új találatokra

Hozzáadva: 2014.04.16.
Cégnév elrejtése

Győri cég munkatársakat keres adminisztrátori munkára német nyelvismerettel, teljes-és részmunkaidöben.    Elvárások, feladatok: Precíz, pontos munkavégzés, rugalmasság, irodai adminisztrációs feladatok. Előny: román nyelvismeret   Jelentkezés fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mai...

Továbbküldés
Részletek, jelentkezés

 A Bureau Veritas francia székhelyű minőség-, egészség-, biztonság- és környezetmenedzsment területén tevékenykedő nemzetközi cégcsoport, mely jelenleg több mint 140 országban, 940 irodával és több, mint 52 000 alkalmazottal rendelkezik, magyarországi leányvállalatához keres operatív as...

EHS Gyakornok

Fejér

Hozzáadva: 2014.04.04.
Alcoa-Köfém AWPE

FŐBB FELADATOK: Zárt terek és tartályok jelölésének frissítése Oktatások iktatása, ellenőrző tesztlapok kiértékelése Gépvédelmi dokumentáció rendszerezése “Sz jegyek” iktatása Hulladékgyűjtők jelölésének frissítése a megváltozott vállalati követelményrendszernek megfelelően Adminisztrat...

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése