www.cvonline.hu

Administrator

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2015.11.07.
Hirdetés azonosító: 931787

Multinacionális partnerünk számára keresünk több területre adminisztrátori munkakörbe jelölteket Gyáli munkavégzéssel

Feladatok:

-Ügyfélszolgálathoz köthető folyamatokban való részvétel
-Riportok, kimutatások készítése
-Napi szintű ügyfélkapcsolattartás (elsősorban írásban)

Elvárások:

-3-5 év tapasztalat hasonló munkakörben logisztikai környezetben
-középszintű angol nyelvtudás
-MS Office felhasználói szintű ismerete kiemelten Excel ismeret
-kiváló kommunikációs készségek
-vevőközpontúság
-határidők betartása

Amit kínálunk:

-kiváló fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
-versenyképes juttatási csomag
-fiatalos, modern munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján