www.cvonline.hu

Administrator

  • A hirdetés 821 napja lejárt

Long established UK owned middle size company is seeking a

Administrator.

 What we need:

  • Precision
  • Proactive personality
  • Quick learner
  • Very good English knowledge (qualification is not essential, but a good standard of English is required)
  • The work requires full concentration and attention

What we offer:

  • Carrier opportunities
  • Growing salary
  • Young team

If you are interested about the position please send your English CV with salary requirements to the e-mail address below.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Logisztikai asszisztens (4 órás részmunkaidő)

Work Force Kft.

Szeretne egy stabil japán tulajdonban lévő cégn...
Magyarország

Junior bérszámfejtő és cafeteria tanácsadó

Frissen végeztél és még nincs tapasztalatod? Ná...

Értékesítő IX.kerület